25 lat Koła PKE Podlasie

Do członków Polskiego Klubu Ekologicznego

Serdecznie zapraszamy do Siedlec na SDD 2014 oraz jubileusz Koła PKE „Podlasie”. Minęło 25 lat od spotkania założycielskiego Koła w kwietniu 1989 r. Koło istnieje do dziś i chociaż była mała przerwa (zawieszenie działalności) mamy co świętować. Jest to też okazja do pokazania Koła na forum miasta. Udało się przekonać Prezydenta do patronatu nad uroczystościami,  Patronuje nam też Nadleśnictwo Siedlce. Prosimy bardzo, przyjedźcie koniecznie na weekend 14-15 czerwca 2014 r. do Siedlec. Program uroczystości w załączeniu.
Oprócz wycieczek po terenach przyrodniczych miasta i spotkania jubileuszowego w pięknym miejscu, blisko miasta, na Sekule w Leśniczówce, po piękną wiatą edukacyjną (szczegóły w zaproszeniu) planujemy dla miłych gości też inne atrakcje. Nocleg w Korczewie – tam kolacja w wąskim gronie członków i sympatyków Koła. W niedzielę rano zwiedzanie pałacu w Korczewie i pięknego parku. Planujemy również dla zainteresowanych (o ile tacy będą) zwiedzanie Muzeum Diecezjalnego (obraz El Greko  bardzo sympatyczna pani kustosz), oraz muzeum papieża Jana Pawła II – taka izba pamiątek w szkole, której patronem jest papież.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Koła ze wszystkich szczebli naszej organizacji. Prosimy o przekazywanie zaproszenia innym chętnym, do których nie mamy kontaktu. Wszyscy mile widziani.
Konieczne potwierdzenie przyjazdu i noclegu.
Do zobaczenia w Siedlcach

                Zarząd Koła PKE „Podlasie” w Siedlcach
                    Barbara Mileszczyk – prezes 510 379 651

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.